Nyitott pozíció

Értékesítő/mérnök üzletkötő

CNC forgácsoló berendezések és kiegészítők értékesítésére

Főbb feladatok:

- az ügyfélkapcsolatok ápolása, állandó vevőlátogatás, a cég termékeinek és szolgáltatásainak bemutatása
- új ügyfelek felkutatása, személyes kapcsolat kiépítése
- vevőre szabott személyi tanácsadás és megoldások kidolgozása
- ajánlatok elkészítése
- tárgyalások és külföldi partnerlátogatások megszervezése, koordinálása
- ügyféladatbázis folyamatos frissítése (CRM)
- ügyintézésekhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
- megrendelések koordinálása
- napi munkakapcsolat a cég vezetőségével és munkatársaival
- heti, havi beszámolók elkészítése és bemutatása a cég vezetése felé
- a megrendeléstől az átadásig történő ügylet lebonyolítása

Álláshoz tartozó elvárások:

- legalább középfokú végzettség
- magabiztos német és/vagy angol nyelvtudás
- kifogástalan, üzleties megjelenés, pontosság, precizitás, önállóság, helyzetfelismerés
- számítógép felhasználói szintű (World, Excel, PowerPoint stb.) ismerete
- „B” kategóriás jogosítvány
- számítástechnikai ismeretek
- Kecskemét környéki tartózkodási hely

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- felsőfokú és/vagy műszaki végzettség (gépipari)
- műszaki értékesítői tapasztalat
- forgácsoló ipari környezetben szerzett jártasság
- kereskedelmi végzettség
- egyéb nyelvismeret

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelem
- kiváló munkahelyi körülmények
- szakmai fejlődési lehetőségek
- tréningeken való részvétel
- cafetéria
- változatos, kihívásokkal teli munkafolyamatok
- tagja lehet egy fiatalos, teljesítményorientált csapatnak

Munkavégzés helye:

- országos, ballószögi telephellyel

- bérezés megegyezés szerint
- fényképes szakmai önéletrajzzal az alábbi e-mail címen:

premium@premiumszerviz.hu