+36 76 504 840

Szervizmérnök

CNC elektronika és szoftver terület

Főbb feladatok:

- a cég termékeinek részletes megismerése és megértése
- CNC forgácsoló berendezések javítása, karbantartása az ország egész területén kiemelten elektronikai és szoftver területen
- munkavégzés Európa más országaiban (alkalmilag)
- hibakeresés, átépítés átprogramozás update
- opciók utóbeépítése, átalakítás
- aktív részvétel automatizálási és fejlesztési projektekben
- műhelymunka, gépfelújítás
- szervizmunkák koordinálása, technikusok támogatása

Álláshoz tartozó elvárások:

- felsőfokú műszaki végzettség
- angol és/vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete
- kapcsolattartás külföldi és belföldi partnerekkel
- Fanuc és/vagy Siemens vezérlők ismerete
- PLC/PMC, vezérléstechnikai ismeretek
- automatizált berendezések vezérlésének ismerete
- villamosság, pneumatika és hidraulika ismerete
- magas fokú mechanikai ismeret
- számítógép magas fokú ismerete
- hajlandóság dokumentációk, nyilvántartások kezelésére
- képesség önálló munkavégzésre
- csapatmunkában való aktív részvételi hajlandósság
- magabiztos, határozott fellépés
- munkájára, környezetére jellemző precizitás
- kifogástalan megjelenés
- utazási hajlandóság
- „B” kategóriás jogosítvány
- Kecskemét környéki tartózkodási hely

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- felsőfokú szakirányú végzettség
- CNC forgácsoló gépek építésében, javításában, karbantartásában szerzett tapasztalat
- mechatronikai vagy elektronikai végzettség
- egyéb szakmai végzettség/tudás
- egyéb idegen nyelv ismerete
- egyéb CNC vezérlők ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • kiváló munkahelyi körülmények
  • szakmai fejlődési lehetőségek
  • tréningeken/kiállításokon való részvétel
  • cafetéria
  • változatos, kihívásokkal teli munkafolyamatok
  • tagja lehet egy fiatalos, teljesítményorientált csapatnak

Munkához kapcsolódó juttatások:

  • bejárási vagy lakhatási támogatás
  • autó, laptop, telefon, speciális munkavégzéshez szükséges eszközök
  • bérezés megegyezés szerint

Munkavégzés helye:

  • országos, ballószögi telephellyel

  • fényképes szakmai önéletrajzzal az email elérhetőségünkre megküldve