+36 76 504 840

Szervizasszisztens

CNC szerszámgépek területére

Főbb feladatok:

- Szerviztechnikusok támogatása
- a cég termékeinek részletes megismerése és megértése
- alkatrészek és kiegészítők kereskedelme
- ajánlatok, megrendelések kezelése, számlázás
- projekt munkák koordinálása
- kapcsolattartás külföldi és belföldi partnerekkel
- szállítás szervezése
- beszállítók felkutatása
- ajánlatok utánkövetése
- értékesítéssel kapcsolatos dokumentáció
- tevékenységgel összefüggő rendezvényeken történő részvétel, szervezés

Álláshoz tartozó elvárások:

- középfokú kereskedelmi és/vagy pénzügyi és/vagy műszaki végzettség
- kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
- magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
- kifogástalan megjelenés, pontosság, precizitás, önállóság, helyzetfelismerés
- pontos dokumentációra való hajlam
- magas számítástechnikai ismeretek
- Kecskemét környéki tartózkodási hely

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- forgácsoló iparban szerzett tapasztalat/jártasság - kereskedelemben szerzett tapasztalat
- felsőfokú kereskedelmi és/vagy műszaki végzettség
- műszaki rajzban való jártasság
- "b" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • kiváló munkahelyi körülmények
  • szakmai fejlődési lehetőségek
  • tréningeken/kiállításokon való részvétel
  • cafetéria
  • változatos, kihívásokkal teli munkafolyamatok
  • tagja lehet egy fiatalos, teljesítményorientált csapatnak

Munkához kapcsolódó juttatások:

  • bejárási vagy lakhatási támogatás
  • autó, laptop, telefon, speciális munkavégzéshez szükséges eszközök
  • bérezés megegyezés szerint

Munkavégzés helye:

  • országos, ballószögi telephellyel

  • fényképes szakmai önéletrajzzal az email elérhetőségünkre megküldve